Triada 4

Kiedy dziecko komunikuje się z matką, ale nie komunikuje się z ojcem.

Jeśli dzieckiem jest chłopiec, będzie miał problemy z byciem ojcem, będzie nieobecny emocjonalnie jak jego ojciec.

Będzie dziecinny, może mieć problemy z płodnością i zbudowaniem zdrowej relacji.

Podświadomie mocno związany z matką, z którą więź będzie dla niego mocno przytłaczająca i będąc w związku z kobietą, matka stanie się jej rywalką. To będzie powodowało konflikty terytorialne, a zdrowotnie – choroby płuc.

Jeśli jesteś w związku i uważasz, że matka partnera/ męża jest na pierwszym miejscu, być może on wychowywał się w takiej właśnie triadzie.

Jeśli dzieckiem jest dziewczynka, może mieć problem w byciu w pełni swojej kobiecości, bo głęboko podświadomie jest „przedłużeniem” swojej matki – to może powodować hemoroidy.

Na partnera będzie szukała mężczyzny, który podświadomie będzie zgadzał się na jej głęboką więź z matką. Będzie posłuszny, miły i uległy. Nie będzie z nim doświadczać orgazmów z powodu wpływu matki na jej dorosłą seksualność.

Dzieci obu płci wychowywane w powyższej triadzie mogą mieć problemy z zapadniętą klatką piersiową (brak ochrony ze strony ojca i pustka rodzinna), będzie poszukiwać guru/ sekty/ przewodników jako symbolicznego ojca.

Mogą wystąpić problemy z moczeniem nocnym (stawiania granic uczy ojciec, zwieracze to biologiczne symbole granic ciała), białaczka (ochrona i poczucie bezpieczeństwa) czy chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa – brak ojca wpływa na mechanizmy obronne organizmu).

Joanna