Triada 3

Kiedy matka jest odosobniona, a ojciec jest związany z dzieckiem.

Jeśli dzieckiem jest dziewczynka, poprzez silną więź z ojcem może stać się „chłopczycą”, a brak relacji z mamą może powodować problemy z miesiączkowaniem.

Obfite/ nieregularne, bolesne miesiączki, PSM lub jej brak.

Tłumiąc swoją kobiecość, może zaprogramować się na konflikt w obrębie „gniazda” i zachorować na raka piersi, który może być hormonozależny – jajniki muszą być usunięte, co spowoduje hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie. A brak porozumienia pomiędzy matką, a córką (gdzie w tle zawsze jest niedojrzały emocjonalnie ojciec) może programować córkę na anoreksję. Problem w zaznaczaniu swojej kobiecości może doprowadzić do hemoroidów.

Jeśli dzieckiem jest syn, może on odrzucić swoją kobiecą część i będzie ranić kobiety, poprzez wchodzenie w relacje z wieloma partnerkami. Będzie nimi gardził (jak matką) i może chcieć je „splamić” poprzez program „brudnego nasienia” – choroby weneryczne.

Jako że samcem alfa w domu jest ojciec, może to programować u syna bezpłodność. Zdominowany przez ojca może mieć również problem z przedwczesnym wytryskiem.

Relacje z rodzicami (lub ich brak) to programy, które możemy nieświadomie nieść przez całe życie. Chorować, mieć trudności w relacjach już w dorosłym życiu, ale ŚWIADOMOŚĆ, to pierwszy krok, aby zająć się sobą i podążać do tego co nazywamy szczęściem.

Joanna