Cześć!

Niezmiernie się cieszę, że mogę Cię gościć w tej wspólnej przestrzeni stworzonej dla ludzi, którzy tak jak ja, chcą od życia WIĘCEJ.

Kim jestem?

Jestem terapeutą Systemowej, Psychosomatycznej Terapii Recall Healing®/ Totalna Biologia®, trenerem EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności), trenerem mentalnym (Proctor Gallagher Institute®), twórczynią autorskiego programu ILE WAŻĄ EMOCJE® skierowanego do osób, które chcą raz na zawsze uwolnić się od przeszłości, schudnąć i żyć pełnią życia.
Ale przede wszystkim pasjonatką życia, psychobiologii, ludzkiego ciała i umysłu.

Praca z emocjami i podświadomością stała się moją pasją, a pomoc ludziom w zrozumieniu, że tak naprawdę wszystko jest możliwe, jest moją misją.

W sposób naturalny przekładam na zrozumiały język oraz z teorii na praktykę wszelkie skomplikowane techniki i procesy rozwojowe.

Jak to się stało, że z kobiety żyjącej w lęku…

…z ciągłymi napadami paniki, borykającej się z depresją, która większość życia miała niską samoocenę, nadwagę, a ostatecznie otyłość, dzisiaj jestem szczupła, zdrowa i spełniam swoje marzenia, osiągam każdy wyznaczony cel? Jak to się stało, że mając niedoczynność tarczycy, cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto i kamicę nerkową, dzisiaj jestem zdrowa? Po 20 latach odeszłam z pracy na etat i realizuję się zawodowo?

…W 2010 roku przeszłam głęboką depresję.

Po wielu miesiącach terapii udało mi się wrócić, zdawałoby się na właściwy tor w życiu, które tak naprawdę nadal upływało na uciekaniu przed sama sobą, wewnętrznym bólem i moją małą Asią, która opuszczona, samotna, przestała już nawet dopominać się o siebie.

Miałam za sobą terapię i spotykając na swojej drodze ludzi zafascynowanych medytacjami, jasnowidzeniem i światem ezoteryki, dałam się pochłonąć wierze, że położenie się do medytacji na 15 minut dziennie pomoże mi w budowaniu nowego, lepszego życia.

Jak wielu ludzi, myślałam, że na tym polega życie w zgodzie ze sobą i teraz już będzie „z górki”. Ale nie wiedziałam, że tak naprawdę, najpierw trzeba dotknąć tego, co boli, aby się od tego uwolnić.

To była długa i wyboista droga. Szukałam wciąż nowych metod, czytałam dziesiątki książek, kompulsywnie gromadziłam wiedzę, ale i tak wciąż waliłam głową w mur, a ból mojej duszy narastał z dnia na dzień.

Wolałam robić wszystko, oprócz jednej, najważniejszej rzeczy, zatrzymania się i spotkania z tym, od czego uciekałam całe życie.

Od samej siebie.

Po czasie zrozumiałam, że sama wiedza nie wystarczy

i w końcu uświadomiłam sobie, że kluczem do lepszego życia jest uznanie swoich ran i zrozumienie, że to one wpłynęły na to jak wyglądało przez lata moje ciało i moje życie.
Zrozumiałam, że to, co się wydarzyło nie jest moją winą. Uznałam swoją niewinność.

Spotkałam się z tymi ranami, nie po to, aby je na nowo otwierać, ale aby je przetransformować i uleczyć. Dzisiaj kocham siebie i doceniam siebie. Traktuję z łagodnością i szacunkiem, a jak widzisz, nie zawsze tak było.

Dlaczego jestem tu, gdzie jestem i pomagam innym?

Na 41-sze urodziny dostałam prezent. Diagnoza – guz mózgu. To właśnie wtedy podjęłam decyzję, że jeśli przeżyję i wyzdrowieję, to zacznę żyć życiem, o jakim zawsze marzyłam i zrobię z nim coś naprawdę dobrego.

Wtedy jeszcze nie wiedziałam JAK

Ale nie przez przypadek, jeszcze w czasie rekonwalescencji na mojej drodze stanęła Totalna Biologia, która TOTALNIE zawładnęła moim życiem i postawiła je na przysłowiowej głowie.

Potem było już tylko lepiej!

Po Totalnej Biologii przyszło EFT, ustawienia systemowe, głęboka praca z wewnętrznym dzieckiem i praca z podświadomością. Wciąż pochłaniam nową wiedzę, praktykuję nowe techniki pracy z emocjami i energią, którymi dzielę się na co dzień.

Wszyscy ludzie, których spotkałam na swojej drodze, cała wiedza, którą miałam możliwość zdobyć spowodowała, że dzisiaj, kocham siebie, swoje życie i uwielbiam to co robię. Odkryłam swoje talenty, uwielbiam pisać i mówić do ludzi. Mam niesamowitą intuicję, którą wciąż rozwijam i dzięki niej w prosty i szybki sposób jestem w stanie pomóc osobom, które zgłaszają się do mnie po poMOC.

Jeśli też tak chcesz, nie czekaj. Pozwól sobie poprowadzić się do Twojego nowego, wymarzonego życia.

Jak widzisz, oprócz teorii, w mojej pracy opieram się również na własnym doświadczeniu

Uczę innych nowego dialogu wewnętrznego, który będzie zachęcał do działania, do rozwoju, dialogu, który będzie skłaniał do połączenia się z tą najpiękniejszą częścią nas.

Wszystko, czego uczę jest tym, co sama przeżyłam, z czego wyszłam, co uleczyłam i co wciąż uleczam.

Dzieląc się z Tobą swoją osobistą historią, ufam, że skoro tu jesteś i to czytasz, to znaczy, że chcesz w końcu poczuć się dobrze sama ze sobą, swoim ciałem i swoim życiem, które właśnie tutaj czeka na Ciebie. Na co dzień pomagam kobietom (i nie tylko) chudnąć, odbudowywać relacje małżeńskie, relacje z dziećmi, z własnym ciałem i pieniędzmi.

Pracuję z przekonaniami za pomocą technik uwalniania emocji, dzięki czemu możesz poprawić jakość swojego życia, spełnić się osobiście i zawodowo. Pomogę Ci rozwijać umiejętności umysłowe i pracę z intuicją. Program, który stworzyłam pomoże Ci nie tylko schudnąć, ale i znaleźć cel w życiu, realizować go krok po kroku i spełniać marzenia w prosty i naturalny sposób.

Skąd to wiem? Bo doświadczam tego codziennie, zarówno w swoim życiu jak i osób, z którymi pracuję. Mimo, że na zewnątrz bardzo się między sobą różnimy, to umysł dla nas wszystkich działa tak samo. Pozwól sobie sięgnąć po tę wiedzę i narzędzia. Nauczę Cię jak z nich korzystać w życiu codziennym, aby krok po kroku osiągnąć wszystko to, o czym marzysz.