A nie mówiłam

„Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną”.

Steve Jobs

Jak często zdarza się Wam, że mówicie „a nie mówiłam?” „przecież wiedziałam, że tak to się skończy”?
To był właśnie głos intuicji. Intuicja to nasz 6 zmysł i tak, każdy ją ma, jednak tak samo jak np. zmysł węchu może być rozwinięty u każdego z nas w innym stopniu.
Intuicja, jest jak nasz najlepszy przyjaciel, ponieważ jej głos zawsze przynosi nam spokój. Ona zawsze kieruje się naszym Najwyższym Dobrem.
Jak usłyszeć intuicję?
Kiedy w głowie masz myśli „Tak, to jest to, to okazja nie do odrzucenia” to możesz być pewien ze to nie jest głos intuicji. Intuicja jest niezwykle cicha, aby ją usłyszeć trzeba zadbać o to, aby wyciszyć chaos wokół nas.
Głos intuicji pochodzi z serca, dlatego gdy włącza się logiczny umysł, który kalkuluje i podpowiada rozwiązania pojawiają się wątpliwości.
Odpowiedź intuicji, znajduje się w ciele.
Za każdym razem, kiedy chcesz podjąć jakąś decyzję, szukaj odpowiedzi w ciele. Zauważ jak na podjęcie danej decyzji reaguje Twoje ciało. Czy czujesz się spięty, zestresowany czy może odczuwasz wewnętrzny spokój?
Odważ się zajrzeć w siebie i posłuchać głosu intuicji. Ona pozwoli Ci doświadczyć w życiu więcej harmonii, bo wie co jest dla nas najlepsze.