PRZEPRASZAM, PROSZĘ WYBACZ MI, KOCHAM CIĘ, DZIĘKUJĘ

Często dostaję od Was pytania jak poradzić sobie z tym, że w dzieciństwie nie dostaliśmy tyle miłości, czułości i uwagi, ile potrzebowaliśmy. Jak poradzić sobie z pustką, której nic nie wypełni. Ani partner, ani dzieci tym bardziej kariera czy rzeczy materialne. Jak zaakceptować rzeczywistość?
Zanim przeprosisz innych – przeproś siebie.
Zanim wybaczysz innym – wybacz sobie.
Zanim pokochasz innych – pokochaj siebie.
Zanim podziękujesz innym – podziękuj sobie.
Jeśli czujesz, że nie zasługujesz na miłość, czułość, akceptację i dobra materialne, to czas aby zmienić schemat, który zapisano Ci w dzieciństwie.
Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Zasługujesz na miłość, szacunek, na sen, relaks, na wszelkie dobra tego świata. Zasługujesz na przyjaźń, spokój i wolny czas, tylko dla siebie.

Jesteś cudem. Jesteś wystarczająca, jesteś wystarczający.

NIGDY w to nie wątp.

„Ho’oponopono to starożytna, hawajska modlitwa której możemy używać zarówno, żeby wybaczyć sobie samym, jak i osobom, które w naszym odczuciu wyrządziły nam krzywdę.
Ma na celu usunięcie z naszego pola energetycznego traum, poczucia winy oraz osądów i wyzwolenie nas i wszystkich osób zaangażowanych w nasze życiowe dramaty, ze wszelkich przejawów negatywnych energii i projekcji.”
Połóż się wygodnie, wycisz telefon, zamknij oczy. Poczuj, odpłyń, zaśnij jeśli właśnie tego potrzebujesz. Kiedy Twój świadomy umysł przechodzi w stan uśpienia, Twoja podświadomość nie śpi…

Polecam
Wersja dla kobiet
Wersja dla mężczyzn